T149.407.11.031.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa / do 3 dní
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Tissot |
| Kolekcia: | T-Classic |
| EAN: | 7611608329603 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | strieborný |
| Farba povrchu: | strieborná |
| Farba remienka: | strieborná |
| šírka obrúčky: | Motýlikové zapínanie |
| Určenie: | pánske |
| Štýl: | Luxusné |
| Pohon: | automatický |
| Vodotesnosť: | 100 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 38 mm |
| Dátum: | áno |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Šírka hodiniek: | 38 mm |
| Diamanty: | nie |
| Výška: | 40 mm |
| Remienok: | ušľachtilá oceľ |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hrúbka: | 11,18 mm |

