Dopravy a platby

Vážení zákazníci, pred odoslaním platby za Vami vybraný tovar zo stránky www.hodinarstvo.sk Vám odporúčame, aby ste si preverili dostupnosť tovaru zaslaním e-mailu na hodinarstvo@hodinarstvo.sk alebo telefonicky.

Tovar, ktorý je označený ako „na sklade“ expedujeme najneskôr druhý pracovný deň po prijatí objednávky, avšak tovar, ktorý nie je skladom môže byť expedovaný niekedy i po 1 mesiaci v závislosti od distribútora a danej značky.

Naši zákazníci si môžu zvoliť z nasledovných spôsobov dopravy a platby za tovaru, a to:

- na dobierku prostredníctvom PACKETA.sk (platba pri prevzatí tovaru priamo v mieste výdajného miesta PACKETA.sk), v prípade platby vopred si zásielku vyzdvihnete vo výdajnom mieste PACKETA.sk len na základe hesla, ktoré Vám bude zaslané formou sms.
- na dobierku Slovenskou poštou (platba pri prevzatí tovaru) – 2.50 Eur (s DPH) (doručená informácia do vašej schránky o uložení zásielky ) - doručenie do 2 pracovných dní, pri hodnote objednávky vyššej ako 49,99 Eur, poštovné a balné za doručenie Slovenskou poštou neúčtujeme.
- balík UPS na dobierku (dodanie kuriérom UPS do Vašich rúk) - príplatok 5.00 Eur (s DPH), pri účte nad 99,99 Eur zdarma (doručené do vlastných rúk kuriérom UPS do 24 hodín, pri skladovom tovare.)
- osobne - bez poplatku (na predajni v Novom Meste nad Váhom, s možnosťou platby platobnou kartou)
- na dobierku Slovenskou poštou do ČR (platba pri prevzatí tovaru) alebo pri platbe vopred – 10 Eur pri platbe do 199,99 Eur (s DPH) (doručená informácia do Vašej schránky o uložení zásielky) - doručenie do 2-4 pracovných dní. Pri platbe nad 200 Eur poštovné a balné neúčtujeme.

- platobnou bránou VUB, SLSP, TB alebo PayPal

- prevodom na účet (číslo účtu Vám bude odoslané v e-maily o prijatí Vašej objednávky a po potvrdení dostupnosti tovaru i v e-maily o spracovaní Vašej objednávky.

- platobnou kartou (služba E-commerce)

V prípade otázok ohľadne dopravy a platby za tovar nás môžete kontaktovať e-mailom na hodinarstvo@hodinarstvo.sk alebo telefonicky na 0911 978 484