Ak hľadáte zlaté šperky navštívte našu novú stránku www.Klenotnik.sk

O nás

Kto sme?

Sme maloobchodná predajňa Ján Atalovič - Hodinárstvo so sídlom v Novom Meste nad Váhom. Naše počiatky siahajú do roku 1994, kedy sme založili predajňu, ktorá sa zameriavala na predaj hodinárskeho a zlatníckeho tovaru. V roku 1999 sme sa rozhodli predajňu zamerať len na hodinársky tovar. Zlaté a strieborné výrobky prebrala naša druhá predajňa (Klenoty Afrodita), ktorá taktiež sídli na námestí (ul. J. Hašku 6) v Novom Meste nad Váhom a jej ponuku môžete taktiež zhliadnuť na našom novom spoločnom e-shope www.hodinarstvo.sk


Naše motto

Naším cieľom nie je najnižšia cena produktu, ale spokojnosť zákazníka. Ak hľadáte najnižšie ceny, tak tie u nás budete márne hľadať. Nie je problém predať Vám produkt s minimálnym ziskom o čom nás Internet neustále presviedča, ale chceme byť predajcom, ktorý bude pri Vás a pre Vás aj o 5 či 10 rokov.


Čo Vám pri nákupe u nás ponúkame:

Naším cieľom je nielen spokojnosť zákazníka pri kúpe ale taktiež pridaná hodnota, ktorú zákazník získa.

  • - všetky hodinky a šperky pre Vás odoberáme od autorizovaných distribútorov, hodinky so 100% zárukou originality
  • - na všetkých u nás kúpených hodinkách skracujeme remienok podľa potrieb zákazníka a neplatíte ani za druhé upravenie dĺžky remienka hodiniek
  • - záručný servis v prípade reklamácie vybavíme za Vás (nemusíte hodinky a šperky posielať do servisného strediska, náklady na zabalenie a zaslanie znášame my, následne Vám opravené hodinky alebo šperky zašleme na Vašu adresu)
  • - u nás si môžete prísť produkt prezrieť a vyskúšať do kamennej predajne, takže viete čo kupujete
  • - mnoho produktov z kapacitných dôvodov v predajni nemáme, ale ak si budete chcieť pozrieť produkt naživo, stačí ak nám dáte vedieť, my produkt objednáme do predajne a budeme Vás informovať ihneď ako ho budeme mať fyzicky k dispozícii na predajni.
  • - v prípade záujmu o objednanie drahších typov hodiniek si vyhradzujeme právo na požadovanie zálohy na objednanie hodiniek od dodávateľa. Výška zálohy je stanovovaná individuálne podľa ceny hodiniek vo výške od 30-50% z predajnej ceny hodiniek.

Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať !

hodinarstvo@hodinarstvo.sk

So srdečným pozdravom,


Tím Hodinárstva Atalovič a Klenôt Afrodita