T127.407.11.031.01
Dostupnosť: skladom u dodávateľa / do 3 dní
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Tissot |
| Kolekcia: | GENTLEMAN |
| EAN: | 7611608303849 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | strieborný |
| Farba povrchu: | strieborná |
| Farba remienka: | strieborná |
| Záruka: | záruka 2 roky |
| Určenie: | pánske |
| Štýl: | Luxusné |
| Pohon: | automatický |
| Vodotesnosť: | 100 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 40 mm |
| Dátum: | nie |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.601 |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Diamanty: | nie |
| Remienok: | ušľachtilá oceľ |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hmotnosť: | 165 g |
| Hrúbka: | 11,5 mm |

