C029.807.11.081.02
Bežná cena : 915,00 € (ušetríte 45,00 €) ZĽAVA 5%
Dostupnosť: zvyčajne dostupné do 7 dní
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Certina |
| Kolekcia: | DS 1 GENT POWERMATIC 80 |
| EAN: | 7612307148564 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | sivý |
| Farba povrchu: | strieborná |
| Farba remienka: | strieborná |
| Určenie: | pánske |
| Štýl: | Luxusné |
| Pohon: | automatický |
| Vodotesnosť: | 100 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 40 mm |
| Dátum: | áno |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.611 |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Šírka remienka: | 20 mm |
| Remienok: | ušľachtilá oceľ |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hmotnosť: | 127 g |
| Hrúbka: | 11 mm |

