• Zľava 5%
Dámske hodinky Certina C035.007.27.127.00
Dámske hodinky Certina C035.007.27.127.00
Krabička Certina

C035.007.27.127.00

Hodinky / Certina / DS CAIMANO LADY

760,00 € s DPH

Bežná cena : 800,00 € (ušetríte 40,00 €) ZĽAVA 5%


Dostupnosť: na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Certina hodinky vynikajú svojou precíznosťou, spoľahlivosťou a športovým dizajnom. Mechanický pohon (automatický),kožený remienok, vodotesné 100 M, dámske,kruhový ciferník, rozmery: 29 mm, puzdro : ušľachtilá oceľ, farba povrchu: bikolór,kaliber: ETA C26.111, sklíčko : zafírové, farba remienka: čierna,ukazovateľ času sú ručičky, hrúbka : 9 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Certina
Kolekcia: DS CAIMANO LADY
EAN: 7612307149196
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny perleťový
Farba povrchu: bikolór
Farba remienka: čierna
Určenie: dámske
Štýl: špeciálne
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 29 mm
Dátum: áno
Kaliber: ETA C26.111
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: kožený
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Budík: nie
Hrúbka: 9 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Dámske hodinky a šperky sú v dnešnej dobe prevažne dizajnovou záležitosťou a zdobiaci efekt je nadradený účelu hodiniek - ukazovať čas. V súčasnosti je škála dámskych hodiniek a šperkov skutočne široká, od rôznych malých decentnejších až po veľké extravagantné.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Veľkou výhodou koženého remienku je jeho elegantný vzhľad, ľahkosť, dobre sa tvaruje na zápästie. Nevýhodou koženého remienka je jeho opotrebovanie, keďže koža vsiakne vodu a pot a časom začne zapáchať a praskať.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 9 ľudí za posledných 24 hodín