Unisex hodinky Casio GBD-800UC-5ER
Unisex hodinky Casio GBD-800UC-5ER

GBD-800UC-5ER

Hodinky / Casio / G-SHOCK

99,90 € s DPH

Dostupnosť: na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Casio japonské hodinky vynikajú osobitým dizajnom a technologickou funkčnosťou. plastový remienok,vodotesné 200 M, vhodné pre muža a aj ženu, puzdro vyrobené z plastu, ciferník : displej, hnedá farba povrchu,hodinky v luxusnej kategórii, farba remienka: hnedá,digitálne zobrazenie času.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: G-SHOCK
EAN: 4549526218576
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: displej
Farba povrchu: hnedá
Farba remienka: hnedá
Určenie: unisex
Štýl: Klasické
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: plast
Dátum: áno
Spôsob zobrazenia času: digitálne
Remienok: plastový
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: áno
Budík: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Hodinky s označením ,,Unisex" bývajú vhodné ako pre ženy tak i pre mužov. Jedná sa o modely strednej veľkosti a univerzálneho vzhľadu.

Štýl

Pod pojmom klasické hodinky môžeme rozumieť i hodinky, ktoré nemajú žiadne špeciálne prídavné funkcie ako napr. stopky, budík... Klasické hodinky sú určené na bežné denné nosenie a sú neodmysliteľnou súčasťou odevu.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Plast vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou voči vode. Do plastových puzdier sa osádzajú po väčšine športové a outdoorové hodinky, ktoré sú vďaka plastu ľahké a vode odolné. Výhodou plastu je, že je antialergický a cenovo dostupný.

Remienok

Plastový remeň je obľúbený najmä medzi ľudmi, ktorí športujú, keďže hodinky sú veľmi ľahké a vode odolné. Výhodou remienka je jeho nízka cena, vďaka čomu je dostupný pre každého.Takýto remeň sa usádza poväčšine na športové hodinky.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 9 ľudí za posledných 24 hodín