: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
Pánske hodinky Seiko SSE167J1
Pánske hodinky Seiko SSE167J1
Pánske hodinky Seiko SSE167J1
Pánske hodinky Seiko SSE167J1
Krabička Seiko

SSE167J1

Hodinky / Seiko / ASTRON

2 549,00 € s DPH

DORUČÍME : Štvrtok 7.3.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Špičkové hodinky v rôznych dizajnových a funkčných radoch pre náročných zákazníkov. Solárny pohon, silikónový remienok,vodotesné 100 M (vhodné na plávanie a ponáranie bez dýchacieho prístroja), pánske, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 46,7 mm, puzdro : titán a keramika, ciferník modrej farby, povrch striebornej farby,kaliber: 8X53, sklíčko : zafírové, luxusný módny doplnok, čierny remienok, ručičkové zobrazenie času, výška : 51,4 mm,hrúbka : 14,5 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: ASTRON
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: modrý
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: čierna
Určenie: pánske
Štýl: luxusné
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: titán a keramika
Rozmery: 46,7 mm
Dátum: áno
Kaliber: 8X53
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 46,7 mm
Výška: 51,4 mm
Remienok: silikónový
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Hrúbka: 14,5 mm
Fluorescenčná vrstva: ručičkové

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Kaliber

Základné funkcie: hlavný ciferník; tri ručičky (hodinová/minútová/sekundová ) zobrazenia dátumu, dňa, ručička indikátora, funkcia svetového času funkcia duálneho zobrazenia času, zobrazenia režimu dopoludnia/popoludní funkcia svetového času (40 časových pásem) 2.Frekvencia kryštálového oscilátora: 32,768 Hz (Hz = Hertz ... cyklov za sekundu) 3. Meškanie/zrýchľovanie (za mesiac): ±15 sekúnd za mesiac (Ak sú hodinky používané bez automatického nastavovania času prijímaním signálu GPS a sú nosené na zápästí v normálnom teplotnom rozmedzí medzi 5°C a 35°C (41°F a 95°F)). 4. Prevádzkové teplotné rozmedzie: medzi −10°C a +60°C (14°F a 140°F) 5.Systém pohonu: krokový motor (hodinová/minútová ručička, sekundová ručička na hlavnom ciferníku), zobrazenie dňa, dátumu, ručička indikátora, sčítač (hodinový, minútový) 6. Zdroj energie: sekundárna batéria, 1 ks 7 .Čas prevádzky: približne 6 mesiacov (Po úplnom nabití a bez aktivácie úsporného režimu). Ak je po úplnom nabití aktivovaný úporný režim, hodinky vydržia ďalej fungovať maximálne 2 roky. 8. Funkcia príjmu signálu GPS: úprava časového pásma, manuálna úprava času, automatická úprava času 9. IC (Integrovaný obvod): Oscilátor, delič kmitočtu a hnací obvod C-MOS-IC, 4 ks

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remienok je veľmi pohodlný na ruke vďaka jeho schopnosti obopnúť zápästie. Silikónové remene sú obľúbené najmä medzi športovcami, keďže sú vhodné aj do vody.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 9 ľudí za posledných 24 hodín