• Skladom
  • Akcia 29 %
Pánske hodinky Certina C026.407.22.087.00
Krabička Certina

C026.407.22.087.00

Hodinky / Certina / DS POWERMATIC

663,00 € s DPH

Bežná cena : 930,00 € (ušetríte 267,00 €) ZĽAVA 29%


DORUČÍME : Štvrtok 18.7.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Certina - švajčiarska značka kvalitných a dizajnových hodiniek. Mechanický pohon (automatický),remienok z ušľachtilej ocele, vodotesné 100 M (vhodné na plávanie a ponáranie bez dýchacieho prístroja), pánske, ciferník v tvare kruhu, puzdro z ušľachtilej ocele, ciferník : sivý, farba povrchu: ružové zlato,kaliber: Powermatic 80, hodinky v luxusnej kategórii, farba remienka: bikolórna,ručičkové zobrazenie času, výška : 40 mm,hrúbka : 10,90 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Certina
Kolekcia: DS POWERMATIC
EAN: 7612307136332
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: sivý
Farba povrchu: ružové zlato
Farba remienka: bikolórna
Určenie: pánske
Štýl: Luxusné
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Dátum: áno
Kaliber: Powermatic 80
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 40 mm
Výška: 40 mm
Remienok: ušľachtilá oceľ
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Hrúbka: 10,90 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

Automatický pohon Počet vibrácií: 21 600 za hodinu Priemer stroja: 25,60 mm Výška stroja: 4,74 mm Rezerva chodu: až do 80 hodín Funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum Počet kameňov: 23

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 7 ľudí za posledných 24 hodín