Pánske hodinky Casio WVA-M650TD-1AER
Pánske hodinky Casio WVA-M650TD-1AER

WVA-M650TD-1AER

Hodinky / Casio / WAVE CEPTOR

199,00 € s DPH

Dostupnosť: na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Casio japonské hodinky vynikajú osobitým dizajnom a technologickou funkčnosťou. Hodinky poháňané slnečnou energiou, remienok z titánu,vodotesné 100 M (vhodné na plávanie a ponáranie bez dýchacieho prístroja), pánske, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 43,5 mm, puzdro z titánu, ciferník čiernej farby, povrch sivej farby,kaliber: Strojček 5110, puzdro z plastu, rádiom riadené hodinky, farba remienka: sivá,displej a ručičky Vám zobrazia čas a dátum.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: WAVE CEPTOR
EAN: 4971850027379
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: sivá
Farba remienka: sivá
Určenie: pánske
Štýl: Rádiom riadené
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: titán
Rozmery: 43,5 mm
Dátum: áno
Kaliber: Strojček 5110
Spôsob zobrazenia času: ručičky a displej
Odpočet času: Odpočítavacie stopky s opakovaním
Remienok: titánový
Sklíčko: plastové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Svetové časy: áno
Riadené rádiovým signálom: áno

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Titán je známy svojou ľahkosťou pre ktorú má využitie vo viacerých odvetviach,svojou stálou sivou farbou a je bez obsahu niklu čím sa stáva antialergický. Titán je zhruba o 30% ľahší ako oceľ.

Remienok

Titán je ľahký kov, sivej farby a antialergický. Je približne o 30% ľahší ako oceľ a práve preto, je medzi svojimi nositeľmi tak obľúbený. Výhodou je že, titán neobsahuje nikel, takže je vhodný aj pre ľudí s alergiami na bežné kovy.

Sklíčko

Väčšinou sa používa u vodotesných hodiniek alebo pri hodinkách pri ktorých nie je možné dosadenie zafírového alebo minerálneho sklíčka. Výhodou je pružnosť a cena skla, avšak takéto sklo je ľahko poškriabateľné.

Riadené rádiovým signálom

Rádiovo riadené hodinky prijímajú signál z vysielača napojeného na atómové hodiny. Hodinky s funkciou rádiového riadenia sa automaticky prestavia na letný i zimný čas, takže Vám ušetria mnoho čas pri ich nastavovaní.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 8 ľudí za posledných 24 hodín