• Skladom
Pánske hodinky Casio DWE-5600CC-3ER
Pánske hodinky Casio DWE-5600CC-3ER
Pánske hodinky Casio DWE-5600CC-3ER
Pánske hodinky Casio DWE-5600CC-3ER
Pánske hodinky Casio DWE-5600CC-3ER

DWE-5600CC-3ER

Hodinky / Casio / G-SHOCK

269,00 € s DPH

DORUČÍME : Pondelok 17.6.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Casio hodinky sú spoľahlivou, praktickou voľbou. Ponúkajú rôzne funcie a osobitý dizajn.Batériový pohon, plastový remienok,vodotesné 200 M (vhodné na plávanie a ponáranie s dýchacím prístrojom), ideálne pre muža, ciferník v osemhrannom tvare, rozmery: 43,0 mm, puzdro z plastu, ciferník zelenej farby, povrch zelenej farby,kaliber: Strojček 3229, sklíčko : minerálne, hodinky určené pre športové príležitosti, zelená farba remienka,digitálne zobrazenie času.

Akcia mesiaca! -10% (stačí zadať kód zľavového kupónu v objednávke "HOD19")

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: G-SHOCK
EAN: 4549526284731
Tvar ciferníka: osemhran
Ciferník: zelený
Farba povrchu: zelená
Farba remienka: zelená
Určenie: pánske
Štýl: športové
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: plast
Rozmery: 43,0 mm
Dátum: áno
Kaliber: Strojček 3229
Spôsob zobrazenia času: digitálne
Odpočet času: Odpočítavacie stopky s opakovaním
Remienok: plastový
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: áno
Budík: áno

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Plast vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou voči vode. Do plastových puzdier sa osádzajú po väčšine športové a outdoorové hodinky, ktoré sú vďaka plastu ľahké a vode odolné. Výhodou plastu je, že je antialergický a cenovo dostupný.

Remienok

Plastový remeň je obľúbený najmä medzi ľudmi, ktorí športujú, keďže hodinky sú veľmi ľahké a vode odolné. Výhodou remienka je jeho nízka cena, vďaka čomu je dostupný pre každého.Takýto remeň sa usádza poväčšine na športové hodinky.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

Pánske hodinky Casio GA-B001G-2AER

Hodinky Casio GA-B001G-2AER

149,00 € s DPH

na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín