: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
hodinky JVD J1041.47
Krabička JVD

J1041.47

Hodinky / JVD

65,00 € s DPH

DORUČÍME : Štvrtok 7.3.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Klasické hodinky JVD sú obľúbené vďaka decentnému prevedeniu a vkusnému vzhľadu. Pohon na batériu, remienok kožený, vodotesné 100 M (vhodné na plávanie), vhodné pre muža kruhový ciferník, puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, biely ciferník, farba povrchu: strieborná,kaliber: Japan - Miyota, sklíčko : minerálne, klasický dizajn hodiniek, farba remienka: čierna ukazovateľ času sú ručičky.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: JVD
EAN: 8592818222993
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: biely
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: čierna
Určenie: dámske
Štýl: klasické
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 50 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 40 mm
Dátum: áno
Kaliber: Japan - Miyota
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Dámske hodinky a šperky sú v dnešnej dobe prevažne dizajnovou záležitosťou a zdobiaci efekt je nadradený účelu hodiniek - ukazovať čas. V súčasnosti je škála dámskych hodiniek a šperkov skutočne široká, od rôznych malých decentnejších až po veľké extravagantné.

Štýl

Pod pojmom klasické hodinky môžeme rozumieť i hodinky, ktoré nemajú žiadne špeciálne prídavné funkcie ako napr. stopky, budík... Klasické hodinky sú určené na bežné denné nosenie a sú neodmysliteľnou súčasťou odevu.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Označenie 50 M takisto známe ako 5 bar znesie aj striekajúcu vodu napr. pri sprchovaní. Pri hodinkách s týmto označením je povolené namáčanie, avšak neodporúča sa skákanie do vody, pretože každý pláva iným štýlom a rýchlosťou.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

hodinky JVD J1130.3
  • Novinka
  • Skladom

Hodinky JVD J1130.3

65,00 € s DPH

skladom, u vás 7.3.

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín