T151.822.22.031.00
DORUČÍME : Utorok 21.4.2026
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Tissot |
| Kolekcia: | T-TOUCH |
| EAN: | 7611608329863 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | strieborný |
| Farba povrchu: | bikolór |
| Farba remienka: | bikolór |
| šírka obrúčky: | Motýlikové zapínanie |
| Určenie: | dámske |
| Štýl: | Luxusné |
| Pohon: | solárny |
| Vodotesnosť: | 50 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 34 mm |
| Dátum: | áno |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Šírka hodiniek: | 34 mm |
| Diamanty: | nie |
| Kompas: | Hodinky sú poháňané slnečnou energiou. Už nebudete musieť meniť batériu. |
| Remienok: | ušľachtilá oceľ |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hrúbka: | 9,14 mm |

