GMA-S2100-1AER

Hodinky / Casio / G-SHOCK

99,00 € s DPH

Dostupnosť: na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Casio - spoľahlivé Japonské hodinky za dostupnú cenu. Hodinky sú poháňané batériou, remienok z plastu,vodotesné 200 M, unisex,ciferník v osemhrannom tvare, rozmery: 42,9 mm, puzdro : plast, ciferník : čierny, povrch čiernej farby,kaliber: Strojček 5611, minerálne sklíčko,hodinky so športovým vzhľadom, čierny remienok, hodinky majú ručičky a aj displej,.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: G-SHOCK
EAN: 4549526300271
Tvar ciferníka: osemhran
Ciferník: čierny
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: čierna
Určenie: unisex
Štýl: športové
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: plast
Rozmery: 42,9 mm
Dátum: áno
Kaliber: Strojček 5611
Spôsob zobrazenia času: ručičky a displej
Odpočet času: Odpočítavacie stopky
Remienok: plastový
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Budík: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Hodinky s označením ,,Unisex" bývajú vhodné ako pre ženy tak i pre mužov. Jedná sa o modely strednej veľkosti a univerzálneho vzhľadu.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Plast vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou voči vode. Do plastových puzdier sa osádzajú po väčšine športové a outdoorové hodinky, ktoré sú vďaka plastu ľahké a vode odolné. Výhodou plastu je, že je antialergický a cenovo dostupný.

Odpočet času

Chronograf = stopky. Chronografom sa rozumejú predovšetkým hodinky, ktoré vedia stopovať čas nezávisle od vlastného času.Pokiaľ sú chronografy analógové majú na ciferníku zväčša tri samostatné číselníky, na ktorých sa odrátavajú samostatne desatiny sekúnd, sekundy a minúty.U digitálnych hodín sú stopky zobrazené na displeji hodiniek. Pri oboch prípadoch sa stopky ovládajú dvoma tlačítkami na pravej strane hodiniek.

Remienok

Plastový remeň je obľúbený najmä medzi ľudmi, ktorí športujú, keďže hodinky sú veľmi ľahké a vode odolné. Výhodou remienka je jeho nízka cena, vďaka čomu je dostupný pre každého.Takýto remeň sa usádza poväčšine na športové hodinky.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

Unisex hodinky Casio GMA-S120GB-1AER

Hodinky Casio GMA-S120GB-1AER

139,00 € s DPH

na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Unisex hodinky Casio GMA-S2100GA-1AER
  • Novinka

Hodinky Casio GMA-S2100GA-1AER

99,90 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Unisex hodinky Casio GMA-S2100MD-1AER
  • Novinka

Hodinky Casio GMA-S2100MD-1AER

119,00 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Unisex hodinky Casio GMD-S5600-1ER
  • Novinka

Hodinky Casio GMD-S5600-1ER

99,90 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín