: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM (článok)

Spoločnosť TISSOT predstavuje svojho nového Gentlemana, vyrobeného z ocele a 18 karátového ružového zlata. Je k dispozícii v štyroch verziách. Tento model s priemerom 40 mm ukazuje Tissotovu oddanosť jemným spracovaním pri a starostlivo prepracovanými detailmi.


Všestrannosť

Tissot Gentleman sú viacúčelové hodinky, ktoré sú ergonomické a elegantné za každých okolností. Sú rovnako vhodné na nosenie v obchodnom prostredí, kde platia bežné pravidlá obliekania, ako cez víkend, kedy sa ľahko prispôsobí voľnočasovým aktivitám. Ako súčasť života moderného, aktívneho človeka sa Tissot Gentleman stáva dokonalým spoločníkom pre každý deň, každú príležitosť a každý štýl.Vysoko kvalitné materiály

Oceľ, z ktorej je puzdro vyrobené zdobí luneta výhradne z 18 karátového ružového zlata. Tento drahý kov priťahuje pozornosť a dodáva Gentlemanovmu sfarbeniu teplo, najmä preto, že sa objavuje aj na číselníku. Puzdro s rozmermi 40 mm v priemere a 10,64 hrúbky je rozšírené o rohy s výrazným zakrivením, ktoré umožňujú tesnejšie objatie línií zápästia. Vďaka týmto dizajnovým vlastnostiam sú hodinky Tissot Gentleman pohodlné a ľahko sa nosia.


Prevedenia

Tissot Gentleman zdobia dva typy remeňov. Prvým je oceľový náramok, ktorý sa skladá z troch širokých článkov. Ten, ktorý je umiestnený v strede, je vyleštený, zatiaľ čo tie, ktoré ho obklopujú, majú saténový povrch. Druhá možnosť pozostáva z výberu hladkých remienkov z teľacej kože vo farbách, ktoré zodpovedajú ciferníkom: čierna, ťava a čokoláda.

Spoločnosť Tissot v skutočnosti používa ETA C07.811, známejšiu pod menom Powermatic 80, vo verzii so silíciovým vlascom, ktorý poskytuje väčšiu životnosť, presnejší chod a odolnosť voči magnetickým poliam. Samonaťahovacie zariadenie má veľmi pohodlnú rezervu chodu 80 hodín.

Tissot Gentleman je tak možné nosiť na prácu i voľný čas, na formálne i neformálne príležitosti, na športové alebo inteligentné udalosti.Vlastnosti

Oceľové puzdro, leštené detaily

Pevná luneta z 18-karátového ružového zlata

Priemer 40 mm, hrúbka 10,64 mm

Zafírové sklo

Vodotesnosť 50 M

Oceľová korunka s vyrazeným logom

Mechanický samonavíjací pohyb

Kaliber Powermatic 80 (ETA C07.811) so silíciovým vlascom

Hodiny, minúty, sekundy, dátum

Gravírovaný rotor

Rezerva chodu 80 hodín

Ciferník v čiernej, krémovej, čokoládovej alebo striebornej farbe

Indexy z ružového zlata, skosené, leštené, s bielym povrchom Super-LumiNova®

Ručičky z ružového zlata, s povrchom Super-LumiNova®

Dátum - deň v mesiaci

Oceľový remienok s 3 článkami, alebo kožený v čiernej, ťavej a čokoládovej teľacej koži s kontrastným prešívaním

Preklápacia oceľová spona s bezpečnostnými tlačidlamiTISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80