Servis, úprava a výroba šperkov - Klenotníctvo Atalovič

Servis šperkov a úprava šperkov

Každý šperk svojím bežným nosením stráca svoj lesk, preto potrebuje z času na čas kompletný servis. Ponúkame Vám profesionálne služby. Najčastejšie nečistoty sú zvyšky kozmetických prípravkov, mastnota a prach. Všetky tieto nečistoty Vám s radosťou odstránime. V rámci našich služieb Vám ponúkame ultrazvukové čistenie, leštenie, odstránenie škrabancov a Váš šperk bude opäť ako nový. Ak potrebujete zmenšiť alebo zväčšiť prstienok, obrúčku, spojiť retiazku či náramok, poprípade vyrobiť šperk podľa Vašich predstáv, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Budeme Vás kontaktovať a radi Vám želanie splníme.

Služby ktoré ponúkame:

Ultrazvukové čistenie

Leštenie

Letovanie dutých i plných retiazok a náramkov

Zväčšovanie a zmenšovanie prsteňov a obrúčok

Výmena a oprava patentov na náušniciach

Rezanie prsteňov a následné spájanie

Výroba obrúčok

Výroba personalizovaných šperkov

Gravírovanie priamo na predajniVýroba šperkov. Ako to funguje?

Máte predstavu o svojom jedinečnom šperku a neviete na koho sa obrátiť? Pokojne nám pošlite svoju požiadavku, alebo navštívte osobne našu predajňu v Novom Meste nad Váhom. Spoločne to prekonzultujeme. Následne Vám spravíme návrh a s Vašim súhlasom sa ihneď pustíme do práce.


Naše zákazkové práce, priania a príbehy zákazníkov:

Máme radi výzvy. A tou bol aj prsteň Iria. Zákazníčka mala požiadavku na prsteň Trinity Prsteň TRINITY avšak nechcela aby sa jednotlivé prstienky pohybovali. Pôvodne sme hľadali riešenie na tri obrúčky, ktoré by sme spojili do nepohyblivého prsteňa, avšak to nebolo to správne. Taktiež mala zákazníčka požiadavku na malé zirkóny, ktoré mali byť na strednej obrúčke. Tak sme začali hľadať inšpiráciu v Eternity prsteni. Ten má všetky kamienky osadené po celom obvode. To však zákazníčka nechcela, najmä z praktického hľadiska. Tak sme nakoniec po obvode vsadili do striebornej obrúčky 11 malých kamienkov. Ďalšie dve obrúčky, každú z inej farby zlata, sme nakoniec rozrezali a použili len ich časti tak aby vytvárali dojem celistvosti. Obrúčka zo žltého a ružového zlata sa jednotlivo krížia a vytvárajú dojem, že ide o tri samostatné voľne pohyblivé obrúčky.Prsteň IRIA


Personalizovaný šperk je našou výzvou – a zároveň aj radosťou.Zákazníčka mala požiadavku na prsteň podľa prineseného nákresu.Na tom boli dve písmenká spojené malým srdcom.Tieto dve písmenká symbolizujú v jej prípade mená dvoch ratolestí, Olívia a Damián.Najskôr sme si odsúhlasili prvotný návrh a následne sme sa pustli do tvorby. Tu sme mali cestu jednoduchšiu, nakoľko sme vedeli že šinka prstienka sa bude spájať najskôr s písmenkom a v strede so srdiečkomKeď sme prsteň vymodelovali, následne sme grafický návrh poslali zákazníčke a zaradili sme ho do 3D tlače.To nám umožnilo vyskúšať model ešte pred tým ako sme ho odliali zo zlata.Výstup z 3D tlače, teda voskový model zákazníčka následne odskúšala a spolu sme odhalili, že prstienok má inú šinku ako by sme chceli.Taktiež sme usúdili, že po stranách krásne vyznejú malé zirkóny, ktoré budú dodávať ešte väčší pôvab prstienku.Tieto detaily sme zapracovali, vytlačili sme následne nový 3D model a po jeho odskúšaní zákazníčkou sme ho následne odliali.Výsledok bol prekvapujúci. A čo nás potešilo najviac?To bola spokojnosť ďalšej zákazníčky.

Ďalšie splnené sny našich verných zákazníkov