T156.410.11.091.00
DORUČÍME : Štvrtok 16.4.2026
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Tissot |
| Kolekcia: | BALADE GENT QUARTZ |
| EAN: | 7611608321386 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | zelený |
| Farba povrchu: | strieborná |
| Farba remienka: | strieborná |
| Záruka: | záruka 2 roky |
| Určenie: | pánske |
| Štýl: | Módne |
| Pohon: | batéria |
| Vodotesnosť: | 50 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 28 mm |
| Dátum: | áno |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Šírka remienka: | 20-18 mm |
| Remienok: | ušľachtilá oceľ |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hmotnosť: | 120 g |

