T145.407.97.057.01

Hodinky / Tissot / SIDERAL

1 075,00 € s DPH
*** ak si želáte gravírovať obrázok po vytvorení nás prosím kontaktujte. Viac o gravírovaní tu.

Dostupnosť: skladom u dodávateľa / do 3 dní

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Tissot luxusná švajčiarska značka hodiniek výnimočnej kvality a dizajnu.Automatický pohon, silikónový remienok,vodotesné 300 M, vhodné pre muža, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 41 mm, ciferník : čierny, čierna farba povrchu, kaliber: Powermatic 80, zafírové sklíčko,hodinky so športovým vzhľadom, farba remienka: modrá,hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek, hmotnosť : 90 gr,hrúbka : 14,4 mm,šírka remienka : 20 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Tissot
Kolekcia: SIDERAL
EAN: 7611608310342
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: modrá
Záruka: záruka 2 roky
Určenie: pánske
Štýl: športové
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 300 M
Puzdro: karbón/ušľachtilá oceľ
Rozmery: 41 mm
Dátum: áno
Kaliber: Powermatic 80
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 41 mm
Šírka remienka: 20 mm
Remienok: silikónový
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Budík: nie
Hmotnosť: 90 gr
Hrúbka: 14,4 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Hodinky s označením 300 M alebo 30 bar sú určené na náročné športy a vhodné na profesionálne potápanie s kyslíkovým prístrojom. S vodotesnosťou 300 M sa môžeme stretnúť napr. pri značke Longines v kolekcií Hydro Conquest. Luneta na hodinkách býva otočná, korunka a zadné viečko sú na závit, vďaka čomu sú odolné voči tlaku.

Kaliber

Automatický pohon Počet vibrácií: 21 600 za hodinu Priemer stroja: 25,60 mm Výška stroja: 4,74 mm Rezerva chodu: až do 80 hodín Funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum Počet kameňov: 23

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remienok je veľmi pohodlný na ruke vďaka jeho schopnosti obopnúť zápästie. Silikónové remene sú obľúbené najmä medzi športovcami, keďže sú vhodné aj do vody.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín