T120.607.37.041.00

Hodinky / Tissot / TISSOT SEASTAR 2000

1 220,00 € s DPH

Dostupnosť: na objednávku

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Tissot patrí medzi lídrov v oblasti inovácií a technologií.Poháňané pohybom ruky (automatické), remienok z textilu,ideálne pre muža, kruhový ciferník, rozmery: 46 mm, puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, modrý ciferník, povrch čiernej farby,kaliber: POWERMATIC 80.111, sklíčko : zafírové, luxusná trieda hodiniek, modrý remienok,hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek, hmotnosť : 146 g,hrúbka : 16,25 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Tissot
Kolekcia: TISSOT SEASTAR 2000
EAN: 7611608301548
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: modrý
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: modrá
Záruka: záruka 2 roky
Určenie: pánske
Štýl: Luxusné
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 600 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 46 mm
Dátum: áno
Kaliber: POWERMATIC 80.111
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: textilný
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie
Budík: nie
Hmotnosť: 146 g
Hrúbka: 16,25 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

Automatický pohon Počet vibrácií: 21 600 za hodinu Priemer stroja: 25,60 mm Výška stroja: 4,60 mm Rezerva chodu: až do 80 hodín Funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum Počet kameňov: 23

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remene sú vyrobené z textilu vďaka čomu sú príjemné na nosenie, nakoľko sú prievzdušné a nepotí sa pod nimi ruka. Pri každodennom nosení takýto remeň vydrží cca 2- 3 roky.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 7 ľudí za posledných 24 hodín