• Skladom
Pánske hodinky Seiko SSB417P1
Krabička Seiko

SSB417P1

Hodinky / Seiko / OSTATNÉ

329,00 € s DPH

DORUČÍME : Pondelok 24.6.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Špičkové hodinky v rôznych dizajnových a funkčných radoch pre náročných zákazníkov. Batériový pohon, textilný remienok,vodotesné 100 M (vhodné na plávanie a ponáranie bez dýchacieho prístroja), vhodné pre muža, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 43 mm, puzdro z ušľachtilej ocele, ciferník čiernej farby, povrch čiernej farby,kaliber: 8T63, zafírové sklíčko,módne hodinky na každú príležitosť,čierny remienok, hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek, hmotnosť : 85 g,hrúbka : 11,6 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: OSTATNÉ
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: čierna
Určenie: pánske
Štýl: Módne
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 43 mm
Dátum: áno
Kaliber: 8T63
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: textilný
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Hmotnosť: 85 g
Hrúbka: 11,6 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Módny štýl hodiniek vie doladiť celkový dizajn Vášho outfitu vďaka rôznorodosti dizajnu hodiniek. Takéto hodinky sú veľmi obľúbené, nakoľko bývajú cenovo dostupné pre každého užívateľa a sú ideálne na bežné denné nosenie. Módne hodinky sú známe pod značkou ako napr. Esprit, Calvin Klein a mnoho ďalších.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

• Frekvencia kryštálového oscilátora: 32,768 Hz (Hz = Hertz … cyklov za sekundu) • Meškanie/zrýchľovanie (za mesiac): ±15 sekúnd v normálnom teplotnom rozmedzí (medzi 5 °C a 35 °C, mezi 41 °F a 95 °F) • Prevádzkové teplotné rozmedzie: Medzi –10 °C a +60 °C (mezi 14 °F a 140 °F) • Systém pohonu: Krokový motor, 2 ks • Systém zobrazenia - Čas/kalendár: 24hodinová ručička, hodinová a minútová ručička, sekundová ručička na sekundovom sčítači - Dátum zobrazený pomocou číslic - Stopky: Minútová a 1/5 sekundová ručička stopiek, merajú až 60 minút • Batérie: SEIKO SR936SW, 1 ks • IC (Integrovaný obvod): C-MOS-IC, 1 ks

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remene sú vyrobené z textilu vďaka čomu sú príjemné na nosenie, nakoľko sú prievzdušné a nepotí sa pod nimi ruka. Pri každodennom nosení takýto remeň vydrží cca 2- 3 roky.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Pánske hodinky Casio GM-2100CB-1AER
  • Novinka

Hodinky Casio GM-2100CB-1AER

229,00 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín