C037.407.18.050.00
Dostupnosť: zvyčajne dostupné do 7 dní
Poštovné zadarmo
...
Charakteristiky
| Kategória: | Hodinky |
|---|---|
| Značka: | Certina |
| Kolekcia: | DS SUPER PH500M |
| EAN: | 7612307148687 |
| Tvar ciferníka: | kruh |
| Ciferník: | čierny |
| Farba povrchu: | strieborná |
| Farba remienka: | sivá |
| Určenie: | pánske |
| Štýl: | Luxusné |
| Pohon: | automatický |
| Vodotesnosť: | 500 M |
| Puzdro: | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery: | 43 mm |
| Dátum: | áno |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.611 |
| Spôsob zobrazenia času: | ručičkové |
| Šírka remienka: | 20 mm |
| Remienok: | textilný |
| Sklíčko: | zafírové |
| Znaky/číslice na ciferníku: | indexy |
| Stopky: | nie |
| Budík: | nie |
| Hrúbka: | 14,95 mm |

