Longines PrimaLuna L8.116.4.87.6

Značka Longines je známa tým, že navrhuje hodinky vhodné pre mužov aj ženy. Kolekcia Longines PrimaLuna sa od roku 2009 preslávila ako jedinečne ženská kolekcia. Názov nám napovedá jej charakteristické puzdro, ktoré nachádza inšpiráciu v poézii mesiaca. Perleťové diamantmi zdobené ciferníky evokujú nočný lesk mesačného povrchu. Modely sú poháňané buď quartzovým alebo mechanickým strojom


Longines PrimaLuna sú dokonalým s telesnením ženskej elegancie. Longines PrimaLuna je inšpirovaný podmanivou krásou neba a odráža krivky mesiaca v splne. Táto výlučne ženská kolekcia je vhodná na denne aj večerné nosenie, na každodenné udalosti aj spoločenské podujatia. Je ideálnym zavŕšením sofistikovaného vzhľadu.

Kolekcia Longines PrimaLuna je v troch rôznych variantoch, troch rôznych ciferníkoch a sú vo viacerých veľkostiach. No všetky vykúzlia čistotu mesačného svitu.

Hodinári Longines so sídlom v Saint-Imier vo Švajčiarsku od roku 1832 majú skúsenosti s tradíciou, eleganciou a výkonom. S generačnými skúsenosťami ako ofiiálny časomerač na majstrostvách sveta a ako partner medzinárodných športových federácií si Longines v priebehu rokov vytvoril pevné a dlhotrvajúce vžťahy vo svete športu. Longines, známy pre leganciu svojich hodiniek, je členom Swatch Group Ltd., popredného svetového hodinárstva.


Bližšie informácie nájdete na stránke:

https://www.hodinarstvo.sk/damske-hodinky-longines...