DS Action Diver Sea Turtle Conservancy

V roku 2021 venuje Certina spolu so spoločnosťou Sea Turle Conservancy (STC) nový, na mieru šitý špeciálny model

.

Tohtoročná DS Action Diver Sea Turtle Conservancy stupuje do centra pozornosti ako štýlové potápačské hodinky s anti-magnetickou vyvažovacou pružinou Nivachron a logom STC na zadnej strane puzdra.

Tieto špeciálne a mimoriadne štýlové potápačské hodinky spĺňajú všetky požiadavky uvedené v norme ISO 6425 a sú odolné voči vode do 300 metrov. Nová edícia STC je vyrobená z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele, ktoré je chránené šróbovacou korunkou. Púzdro o priemere 38 mm zdobí jednosmerne rotujúca luneta z tmavomodrého hliníku a so zlatou časovou stupnico

Ručičky a indexy sú zladené do farby žltého zlata a sú potiahnuté povlakom Super-LumiNova®.

Šróbovacie zadné viečko zdobí vyrazené logo korytnačky Sea Turtle Conservancy. V hodinkách sa nachádza moderný strojček Powermatic, s rezervou chodu až 80 hodín a inovatívnou vyvažovacou pružinou Nivachron. Tento vysokovýkonný materiál nie je ovplyvnený magnetickými poľami a poskytuje spoľahlivú presnosť za každých okolností.


Krabičky na hodinky sú veľmi moderné. Certina prvýkrát na ne použila úplne recyklovateľný materiál a na vankúšik bio bavlnu. Táto šetrnosť k životnému prostrediu je v dokonalom súlade s STC, ktorá sa od roku 1995 venuje ochrane morských korytnačiek. Certina, ktorej koncept dvojitého zabezpečenia je tradične spojený so symbolom korytnačky, podporuje prácu STC od roku 2017 a spoločne sa zaviazali chrániť ohrozené druhy.
Technické parametre:

Pohon: automatický ETA Powermatic 80.611 s antimagnetickou pružinou Nivachron

Púzdro: Nehrdzavejúca oceľ L316

Priemer: 38 mm

WR: 300 M

Sklíčko: zafírové

Remeň: Nehrdzavejúca oceľ s prvkami PVD

Špeciálne vlastnosti: DS (Double Security), edícia STC so špeciálnym vyrazením na zdnej strane puzdra, potápačské hodiny v súlade s normou ISO 6425, vyvažovacia pružina Nivachron.

Potápačské hodinky Certina C032.807.22.041.10