L3.780.4.96.9

Hodinky / Longines / HydroConquest

1 950,00 € s DPH

Dostupnosť: zvyčajne dostupné do 7 dní

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Longines - svetoznámy výrobca švajčiarskych hodiniek najvyššej kvality s dlhoročnou tradíciou.Automatický pohon, silikónový remienok,vodotesné 300 M (vhodné na plávanie a ponáranie s dýchacím prístrojom), ideálne pre muža alebo aj ženu, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 39 mm, puzdro z ušľachtilej ocele, ciferník : modrý, povrch striebornej farby,kaliber: L888, zafírové sklíčko,luxusná trieda hodiniek, modrá farba remienka,hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek, hmotnosť : 115,9 gr,hrúbka : 12,2 mm,šírka remienka : 19 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Longines
Kolekcia: HydroConquest
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: modrý
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: modrá
Určenie: unisex
Štýl: Luxusné
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 300 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 39 mm
Dátum: áno
Kaliber: L888
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka remienka: 19 mm
Remienok: silikónový
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Budík: nie
Hmotnosť: 115,9 gr
Hrúbka: 12,2 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Hodinky s označením ,,Unisex" bývajú vhodné ako pre ženy tak i pre mužov. Jedná sa o modely strednej veľkosti a univerzálneho vzhľadu.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Hodinky s označením 300 M alebo 30 bar sú určené na náročné športy a vhodné na profesionálne potápanie s kyslíkovým prístrojom. S vodotesnosťou 300 M sa môžeme stretnúť napr. pri značke Longines v kolekcií Hydro Conquest. Luneta na hodinkách býva otočná, korunka a zadné viečko sú na závit, vďaka čomu sú odolné voči tlaku.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remienok je veľmi pohodlný na ruke vďaka jeho schopnosti obopnúť zápästie. Silikónové remene sú obľúbené najmä medzi športovcami, keďže sú vhodné aj do vody.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín