• Skladom
TISSOT T-SPORT PRC 200 QUARZ CHRONOGRAPH T114.417.17.037.02
TISSOT T-SPORT PRC 200 QUARZ CHRONOGRAPH T114.417.17.037.02
TISSOT T-SPORT PRC 200 QUARZ CHRONOGRAPH T114.417.17.037.02
Krabička Tissot

T114.417.17.037.02 TISSOT T-SPORT PRC 200 QUARZ CHRONOGRAPH

Hodinky / Tissot / PRC 200 CHRONO QUARTZ

500,00 € s DPH
*** ak si želáte gravírovať obrázok po vytvorení nás prosím kontaktujte. Viac o gravírovaní tu.

DORUČÍME : Piatok 19.7.2024

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Tissot je luxusná značka hodiniek, ktoré vynikajú svojou kvalitou, použitými materiálmi a pokročilými funkciami. Hodinky sú poháňané batériou, kaučukový remienok,vodotesné 200 M, ideálne pre muža, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 42 mm, puzdro : ušľachtilá oceľ, strieborný ciferník, farba povrchu: strieborná, zafírové sklíčko,hodinky v módnom štýle, červená farba remienka,ukazovateľ času sú ručičky, hmotnosť : 89 gr,hrúbka : 12 mm,šírka remienka : 20 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Tissot
Kolekcia: PRC 200 CHRONO QUARTZ
EAN: 7611608295021
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: strieborný
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: červená
Určenie: pánske
Štýl: Módne
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 42 mm
Dátum: áno
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 42 mm
Šírka remienka: 20 mm
Remienok: kaučukový
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: áno
Hmotnosť: 89 gr
Hrúbka: 12 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Módny štýl hodiniek vie doladiť celkový dizajn Vášho outfitu vďaka rôznorodosti dizajnu hodiniek. Takéto hodinky sú veľmi obľúbené, nakoľko bývajú cenovo dostupné pre každého užívateľa a sú ideálne na bežné denné nosenie. Módne hodinky sú známe pod značkou ako napr. Esprit, Calvin Klein a mnoho ďalších.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Kaučukový remeň je obľúbený vďaka jeho ľahkosti, pohodlnosti pri nosení a funkčnosti. Kaučukové remene sú trvácnejšie, nakoľko nevsiaknu vodu a ani pot. Takéto remene sa väčšinou dávajú na športové hodinky.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín