T922.410.16.011.00

Hodinky / Tissot / T-Gold

2 570,00 € s DPH
*** ak si želáte gravírovať obrázok po vytvorení nás prosím kontaktujte. Viac o gravírovaní tu.

Dostupnosť: na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Tissot je luxusná značka hodiniek, ktoré vynikajú svojou kvalitou, použitými materiálmi a pokročilými funkciami. Batériový pohon, kožený remienok, vodotesné 30 M, unisex,ciferník v tvare kruhu, puzdro : 18k zlato, ciferník : biely, farba povrchu: žlté zlato,sklíčko : zafírové, luxusná trieda hodiniek, čierna farba remienka, ručičkové zobrazenie času, hmotnosť : 39 gr,výška : 38 mm,hrúbka : 5 mm,.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Tissot
Kolekcia: T-Gold
EAN: 7611608274460
Farba zlata: žlté zlato
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: biely
Farba povrchu: žlté zlato
Farba remienka: čierna
zapínanie: Žiadne
Záruka: záruka 2 roky
Určenie: unisex
Štýl: Luxusné
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 30 M
Puzdro: 18k zlato
Dátum: áno
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 38 mm
Výška: 38 mm
Remienok: kožený
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie
Hmotnosť: 39 gr
Hrúbka: 5 mm

Hodnotenia (1)

Zákazník EmpapSe (Yanahuara) hodnotil dňa 7.6.2024

Selective estrogen receptor modulators SERMs may be effective for treating male infertility, according to a recent systematic review and meta analysis published in Expert Opinion on Pharmacotherapy 5 mg cialis generic india Only 150 women met the criteria at least 60 days for concomitant use, however, and about 70 were on either paroxetine or fluoxetine

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Farba zlata

žlté zlato

Určenie

Hodinky s označením ,,Unisex" bývajú vhodné ako pre ženy tak i pre mužov. Jedná sa o modely strednej veľkosti a univerzálneho vzhľadu.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Označenie 30 M môžeme poznať i ako 3 bar a jedná sa o trochu vyšší stupeň vodotesnosti. Hodinky s takýmto označením sú odolnejšie vode alebo dažďu, avšak neodporúča sa s nimi kúpať alebo ich vystavovať silno striekajúcej vode.

Puzdro

Zlaté hodinky patria medzi obľúbené typy hodiniek. Svojich priaznivcov si získali najmä vďaka svojmu luxusnému výzoru. V súčasnosti sa môžme stretnúť so zlatými hodinkami najmä u luxusnejších hodiniek ako napr. Tissot a Longines. Kúpou práve takýchto hodiniek sa stanete neprehliadnuteľný.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Veľkou výhodou koženého remienku je jeho elegantný vzhľad, ľahkosť, dobre sa tvaruje na zápästie. Nevýhodou koženého remienka je jeho opotrebovanie, keďže koža vsiakne vodu a pot a časom začne zapáchať a praskať.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Unisex hodinky Certina C901.410.16.011.00
  • Zľava 5%
  • Novinka

Hodinky Certina C901.410.16.011.00

2 190,00 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Unisex hodinky Certina C901.410.16.021.00
  • Zľava 5%
  • Novinka

Hodinky Certina C901.410.16.021.00

2 190,00 € s DPH

zvyčajne dostupné do 7 dní

Tento produkt si pozrelo 7 ľudí za posledných 24 hodín