Ak hľadáte zlaté šperky navštívte našu novú stránku www.Klenotnik.sk

SSE105J1

Hodinky / Seiko / Astron GPS Solar World Time

2 000,00 € s DPH

Dostupnosť: na požiadanie preveríme

Poštovné zadarmo


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: Astron GPS Solar World Time
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: modrý
Farba povrchu: žlté zlato
Farba remienka: čierna
Určenie: pánske
Štýl: luxusné
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: titán
Rozmery: 44,8 mm
Dátum: áno
Kaliber: 8X22
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: kožený
Sklíčko: Zafírové sklo s antireflexnou vrstovou
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie
Svetové časy: áno
Riadené rádiovým signálom: Hodinky sú riadené GPS signálom a poháňané slnečnou energiou. Už nebudete musieť meniť batériu.
Fluorescenčná vrstva: LumiBrite

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou. Pánske hodinky bývajú väčšie ako dámske a to z celkom pochopiteľných dôvodov- muži majú väčšie zápästie ako ženy.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Titán je známy svojou ľahkosťou pre ktorú má využitie vo viacerých odvetviach,svojou stálou sivou farbou a je bez obsahu niklu čím sa stáva antialergický. Titán je zhruba o 30% ľahší ako oceľ.

Kaliber

Solárny pohon s GPS Funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum, deň, indikátor, svetový čas, duálne zobrazenie času, režim dopoludnia a popoludnia, svetový čas (40 časových pásiem) Rezerva chodu: až 6 mesiacov (pri úplnom nabití a bez aktivácie úsporného režimu) Zdroj energie: sekundárna batéria, 1 ks

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Veľkou výhodou koženého remienku je jeho elegantný vzhľad, ľahkosť, dobre sa tvaruje na zápästie. Nevýhodou koženého remienka je jeho opotrebovanie, keďže koža vsiakne vodu a pot a časom začne zapáchať a praskať.

Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín