: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
  • Zľava 10%
Pánske hodinky Seiko SSC499P1
Krabička Seiko

SSC499P1

Hodinky / Seiko / Solar

296,00 € s DPH

Bežná cena : 329,00 € (ušetríte 33,00 €) ZĽAVA 10%


DORUČÍME : Piatok 7.10.2022

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Seiko sú Japonské špičkové hodinky pre náročných zákazníkov. Hodinky poháňané slnečnou energiou, remienok z kože,vodotesné 100 M, vhodné pre muža, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 44,7 mm, puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, ciferník : čierny, farba povrchu: čierna,kaliber: V175, hardlex sklíčko,hodinky v luxusnej kategórii, čierna farba remienka, ukazovateľ času sú ručičky. tachymeter

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: Solar
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: čierna
Určenie: pánske
Štýl: luxusné
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 44,7 mm
Dátum: áno
Kaliber: V175
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: kožený
Sklíčko: hardlex
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Fluorescenčná vrstva: LumiBrite

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

• Frekvencia kryštálového oscilátora: 32,768 Hz (Hz = Hertz … cyklov za sekundu) • Meškanie/predbiehanie (za mesiac): ±15 sekúnd v normálnom teplotnom rozmedzí (medzi 5° C a 35° C) • Rozmedzie operačnej teploty: medzi –10° C a +60° C • Systém pohonu: Krokový motor, 3 ks • Systém zobrazenia - Čas/kalendár - hodinová, minútová ručička, sekundová ručička na sekundovom sčítači - Dátum zobrazený pomocou číslic. - Stopky - 1/5 sekundová a minútová ručička stopiek • Zdroj energie: mangan-titanovo-lithiová nabíjacia batéria • Kontinuálna prevádzková doba od úplného nabitia: približne 6 mesiacov, ak sú stopky používané menej než 1 hodinu denne. • Prídavné funkcie: Funkcia predbežného upozornenia na nízku hladinu energie, funkcia prevencie nadmerného nabitia • IC (Integrovaný obvod): C-MOS-IC, 1 ks

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Veľkou výhodou koženého remienku je jeho elegantný vzhľad, ľahkosť, dobre sa tvaruje na zápästie. Nevýhodou koženého remienka je jeho opotrebovanie, keďže koža vsiakne vodu a pot a časom začne zapáchať a praskať.

Sklíčko

Tento typ skla používa prevažne firma Seiko, jedná sa o zafírovú vrstvu nanesenú na minerálnom skle. Takéto sklo je tvrdšie ako minerálne, avšak nie je tak pevné ako zafírové. Ide teda o druh tvrdeného skla, ktoré je odolnejšie voči poškriabaniu ako minerálne.


Podobné produkty

Pánske hodinky Casio EQS-930NIS-1AER

Hodinky Casio EQS-930NIS-1AER

299,00 € s DPH

na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Tento produkt si pozrelo 6 ľudí za posledných 24 hodín