Ak hľadáte zlaté šperky navštívte našu novú stránku www.Klenotnik.sk

  • Skladom
Pánske hodinky Seiko SSC349P1

SSC349P1

Hodinky / Seiko / Prospex SKY Solar Chronograph

389,00 € s DPH

DORUČÍME : Utorok 18.12.2018

Poštovné zadarmo


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

otáčajúci sa vnútorný krúžok pre letové výpočty, Motýliková spona s bezpečnostnou poistkou a tlačítkom

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: Prospex SKY Solar Chronograph
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: strieborná
Určenie: pánske
Štýl: športové
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 44 mm
Dátum: áno
Kaliber: V176
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Sklíčko: hardlex
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Hrúbka: 14 mm
Fluorescenčná vrstva: LumiBrite

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou. Pánske hodinky bývajú väčšie ako dámske a to z celkom pochopiteľných dôvodov- muži majú väčšie zápästie ako ženy.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

Frekvencia kryštálového oscilátora: 32,768 Hz (Hz = Hertz … cyklov za sekundu) • Meškanie/predbiehanie (za mesiac): ±15 sekúnd v normálnom teplotnom rozmedzí (medzi 5° C a 35° C medzi 41° F a 95° F)) • Rozmedzie operačnej teploty: Medzi -10°C a 60 °C( medzi 14° F a 140° F) • Systém pohonu: Krokový motor, 4 ks • Systém zobrazení - Čas/kalendár - hodinová, minútová ručička, sekundová ručička na sekundovom sčítači - Dátum zobrazený pomocou číslic. - Stopky - 1/20-sekundová a minútová ručka stopiek • Zdroj energie: mangan-titanovo-lithiová nabíjacia batéria • Kontinuálna prevádzková doba od úplného nabitia: približne 6 mesiacov, ak sú stopky používané menej než 1 hodinu denne. • Prídavné funkcie: Funkcia predbežného upozornenia na nízku hladinu energie, funkcia prevencie nadmerného nabitia • IC (Integrovaný obvod): C-MOS-IC, 1 ks

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.

Sklíčko

Tento typ skla používa prevažne firma Seiko, jedná sa o zafírovú vrstvu nanesenú na minerálnom skle. Takéto sklo je tvrdšie ako minerálne, avšak nie je tak pevné ako zafírové. Ide teda o druh tvrdeného skla, ktoré je odolnejšie voči poškriabaniu ako minerálne.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 9 ľudí za posledných 24 hodín