Ak hľadáte zlaté šperky navštívte našu novú stránku www.Klenotnik.sk

  • Skladom
Pánske hodinky Seiko SNXS79

SNXS79

Hodinky / Seiko / Seiko 5

129,00 € s DPH

DORUČÍME : Utorok 18.12.2018

Poštovné zadarmo


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

priehľadné zadné viečko,

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: Seiko 5
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: strieborná
Určenie: pánske
Štýl: klasické
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 30 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 37 mm
Dátum: deň v mesiaci a deň v týždni
Kaliber: 7S26
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Sklíčko: hardlex
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie
Hrúbka: 12 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou. Pánske hodinky bývajú väčšie ako dámske a to z celkom pochopiteľných dôvodov- muži majú väčšie zápästie ako ženy.

Štýl

Pod pojmom klasické hodinky môžeme rozumieť i hodinky, ktoré nemajú žiadne špeciálne prídavné funkcie ako napr. stopky, budík... Klasické hodinky sú určené na bežné denné nosenie a sú neodmysliteľnou súčasťou odevu.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Označenie 30 M môžeme poznať i ako 3 bar a jedná sa o trochu vyšší stupeň vodotesnosti. Hodinky s takýmto označením sú odolnejšie vode alebo dažďu, avšak neodporúča sa s nimi kúpať alebo ich vystavovať silno striekajúcej vode.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

• Počet vibrácií za hodinu: 21,600 •Rozmedzie operačnej teploty: Medzi -10 ºC a 60 ºC (Medzi 14 ºF a140 ºF) •Kontinuálna prevádzková doba: viac než približne 41 hodín •Systém pohonu: typ s automatickým náťahom - Počet kameňov: 21 kameňov •Magnetická rezistencia: 4,800 A/m (60 gauss) •Vodeodolnosť: Vodeodolné až do 200 metrov Hodinky sú vhodné pre prístrojové potápanie.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.

Sklíčko

Tento typ skla používa prevažne firma Seiko, jedná sa o zafírovú vrstvu nanesenú na minerálnom skle. Takéto sklo je tvrdšie ako minerálne, avšak nie je tak pevné ako zafírové. Ide teda o druh tvrdeného skla, ktoré je odolnejšie voči poškriabaniu ako minerálne.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín