L3.810.1.53.2

Hodinky / Longines / Longines Spirit

3 050,00 € s DPH

Dostupnosť: skladom u dodávateľa / do 4 dní

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Longines - svetoznámy výrobca švajčiarskych hodiniek najvyššej kvality s dlhoročnou tradíciou.Automatický pohon, textilný remienok,vodotesné 100 M, vhodné pre muža, kruhový ciferník, rozmery: 40 mm, puzdro z titánu, sivý ciferník, povrch sivej farby,kaliber: L888.4, sklíčko : zafírové, hodinky v luxusnej kategórii, čierny remienok, ručičkové zobrazenie času, šírka remienka : 21 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Longines
Kolekcia: Longines Spirit
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: sivý
Farba povrchu: sivá
Farba remienka: čierna
Určenie: pánske
Štýl: Luxusné
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: titán
Rozmery: 40 mm
Dátum: nie
Kaliber: L888.4
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 40 mm
Šírka remienka: 21 mm
Remienok: textilný
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Budík: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Titán je známy svojou ľahkosťou pre ktorú má využitie vo viacerých odvetviach,svojou stálou sivou farbou a je bez obsahu niklu čím sa stáva antialergický. Titán je zhruba o 30% ľahší ako oceľ.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remene sú vyrobené z textilu vďaka čomu sú príjemné na nosenie, nakoľko sú prievzdušné a nepotí sa pod nimi ruka. Pri každodennom nosení takýto remeň vydrží cca 2- 3 roky.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.


Podobné produkty

Pánske hodinky Longines L3.811.1.53.2
  • Novinka

Hodinky Longines L3.811.1.53.2

3 200,00 € s DPH

skladom u dodávateľa / do 4 dní
Posledná aktualizácia dnes o 20:19

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín