: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
  • Akcia 20 %
Pánske hodinky Citizen AR1052-58P
Krabička Citizen

AR1052-58P

Hodinky / Citizen

456,00 € s DPH

Bežná cena : 570,00 € (ušetríte 114,00 €) ZĽAVA 20%


DORUČÍME : Pondelok 23.5.2022

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Japonská technická vyspelosť a jednoduchý dizajn sú charakteritiské pre hodinky Citizen.Hodinky poháňané slnečnou energiou (Eco-Drive), remienok z ušľachtilej ocele, vodotesné 30 M, pánske, ciferník v tvare kruhu, puzdro : ušľachtilá oceľ, ciferník zlatej farby, farba povrchu: žlté zlato,športové hodinky, farba remienka: žlté zlato,ukazovateľ času sú ručičky.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Citizen
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: zlatý
Farba povrchu: žlté zlato
Farba remienka: žlté zlato
Určenie: pánske
Štýl: športové
Pohon: Eco-Drive
Vodotesnosť: 30 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Dátum: nie
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Hodinky osadené systémom Eco Drive nepotrebujú výmenu napájacieho článku. Cez číselník je svetlom dobíjaný napájací článok, ktorý dokáže poháňať hodinky. K dobíjaniu postačí malé množstvo svetla - narozdiel od solárneho. S týmto typom pohonu sa najčastejšie stretávame pri značke Citizen.

Vodotesnosť

Označenie 30 M môžeme poznať i ako 3 bar a jedná sa o trochu vyšší stupeň vodotesnosti. Hodinky s takýmto označením sú odolnejšie vode alebo dažďu, avšak neodporúča sa s nimi kúpať alebo ich vystavovať silno striekajúcej vode.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.


Podobné produkty

Pánske hodinky Citizen BM0972-50PW
  • Akcia 20%
  • Dopredaj
  • Skladom

Hodinky Citizen BM0972-50PW

332,00 € s DPH 374,00 €

skladom, u vás 23.5.

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín