: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
  • Akcia 20 %
Pánske hodinky Citizen 580167
Krabička Citizen

580167

Hodinky / Citizen

90,00 € s DPH

Bežná cena : 113,00 € (ušetríte 23,00 €) ZĽAVA 20%


DORUČÍME : Pondelok 23.5.2022

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Japonská technická vyspelosť a jednoduchý dizajn sú charakteritiské pre hodinky Citizen.Solárny pohon Eco-Drive, remienok z ušľachtilej ocele, vodotesné 30 M, pánske, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 35 mm, puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, sivý ciferník, farba povrchu: bikolór,minerálne sklíčko,klasický dizajn hodiniek, bikolórny remienok,hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Citizen
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: sivý
Farba povrchu: bikolór
Farba remienka: bikolórna
Určenie: pánske
Štýl: klasické
Pohon: Eco-Drive
Vodotesnosť: 30 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 35 mm
Dátum: áno
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: nie

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Pod pojmom klasické hodinky môžeme rozumieť i hodinky, ktoré nemajú žiadne špeciálne prídavné funkcie ako napr. stopky, budík... Klasické hodinky sú určené na bežné denné nosenie a sú neodmysliteľnou súčasťou odevu.

Pohon

Hodinky osadené systémom Eco Drive nepotrebujú výmenu napájacieho článku. Cez číselník je svetlom dobíjaný napájací článok, ktorý dokáže poháňať hodinky. K dobíjaniu postačí malé množstvo svetla - narozdiel od solárneho. S týmto typom pohonu sa najčastejšie stretávame pri značke Citizen.

Vodotesnosť

Označenie 30 M môžeme poznať i ako 3 bar a jedná sa o trochu vyšší stupeň vodotesnosti. Hodinky s takýmto označením sú odolnejšie vode alebo dažďu, avšak neodporúča sa s nimi kúpať alebo ich vystavovať silno striekajúcej vode.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 9 ľudí za posledných 24 hodín