GWG-B1000-3AER

Hodinky / Casio / G-SHOCK PROFESIONAL

799,00 € s DPH

Dostupnosť: zvyčajne dostupné do 7 dní

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

východ a západ slnka, led osvetlenie displeja, bluetooth;východ a

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: G-SHOCK PROFESIONAL
EAN: 4549526361982
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: červený
Farba povrchu: zelená
Farba remienka: zelená
Určenie: pánske
Štýl: Rádiom riadené
Pohon: solárne
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: plast
Rozmery: 58,7 mm
Dátum: áno
Kaliber: Strojček 5713
Spôsob zobrazenia času: ručičky a displej
Odpočet času: Odpočítavacie stopky
Teplomer: zobrazenie teploty okolia
Kompas: zobrazenie magnetického severného pólu
Výškomer: zobrazenie nadmorskej výšky
Remienok: plastový
Sklíčko: zafírové
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Budík: nie
Svetové časy: áno
Riadené rádiovým signálom: áno
Barometer: zobrazenie barometrického tlaku

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Hodinky s označením radio controlled sú riadené rádiovým signálom, ktorý zaručí úplnú presnosť hodiniek.

Pohon

Systém solárneho dobíjania využíva mnoho značiek. Dobíjanie hodiniek funguje na báze svetla, ktoré dobíja rotor a kde sa svetlo mení na energiu, ktorá poháňa hodinky.Nezáleží na tom či je svetlo denné alebo umelé.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Plast vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou voči vode. Do plastových puzdier sa osádzajú po väčšine športové a outdoorové hodinky, ktoré sú vďaka plastu ľahké a vode odolné. Výhodou plastu je, že je antialergický a cenovo dostupný.

Odpočet času

Chronograf = stopky. Chronografom sa rozumejú predovšetkým hodinky, ktoré vedia stopovať čas nezávisle od vlastného času.Pokiaľ sú chronografy analógové majú na ciferníku zväčša tri samostatné číselníky, na ktorých sa odrátavajú samostatne desatiny sekúnd, sekundy a minúty.U digitálnych hodín sú stopky zobrazené na displeji hodiniek. Pri oboch prípadoch sa stopky ovládajú dvoma tlačítkami na pravej strane hodiniek.

Teplomer

Funkcia ,,zobrazenie teploty okolia" zobrazuje na hodinkách teplotu Vášho okolia. Zvyčajne je uvádzaná v stupňoch Celzia a býva ako prídavná funkcia v športových hodinkách.

Výškomer

Hodinky, ktoré vďaka svojmu senzoru dokážu sledovať nadmorskú výšku. Vo väčšine modelov sa jedná o barometrický senzor, ktorý vypočítava nadmorskú výšku na základe zmeny tlaku.

Remienok

Plastový remeň je obľúbený najmä medzi ľudmi, ktorí športujú, keďže hodinky sú veľmi ľahké a vode odolné. Výhodou remienka je jeho nízka cena, vďaka čomu je dostupný pre každého.Takýto remeň sa usádza poväčšine na športové hodinky.

Sklíčko

Zafírové sklo sa vyznačuje predovšetkým jeho pevnosťou a tým, že je prakticky nepoškriabateľné. Zafírové sklo je u jeho užívateľov veľmi obľúbené, nakoľko má dlhú trvácnosť a osádza sa do prevažne drahších značiek hodiniek ako napr. Tissot, Certina a Longines.

Riadené rádiovým signálom

Rádiovo riadené hodinky prijímajú signál z vysielača napojeného na atómové hodiny. Hodinky s funkciou rádiového riadenia sa automaticky prestavia na letný i zimný čas, takže Vám ušetria mnoho čas pri ich nastavovaní.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 7 ľudí za posledných 24 hodín