: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
Pánske hodinky Casio GBA-800-9AER
Pánske hodinky Casio GBA-800-9AER

GBA-800-9AER

Hodinky / Casio / G-SHOCK

129,00 € s DPH


DORUČÍME : Pondelok 2.11.2020

Poštovné zadarmo


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Našli ste výhodnejšiu cenu?

Casio japonské hodinky vynikajú osobitým dizajnom a technologickou funkčnosťou. Hodinky sú poháňané batériou, remienok z plastu,vodotesné 200 M, vhodné pre muža, ciferník v tvare kruhu, rozmery: 48,6 mm, puzdro z plastu, ciferník čiernej farby, žltá farba povrchu,kaliber: Strojček 5554, sklíčko : minerálne, luxusná trieda hodiniek, žltá farba remienka,displej a ručičky Vám zobrazia čas a dátum. bluetooth;krokomer

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Casio
Kolekcia: G-SHOCK
EAN: 4549526179358
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: žltá
Farba remienka: žltá
Určenie: pánske
Štýl: luxusné
Pohon: batéria
Vodotesnosť: 200 M
Puzdro: plast
Rozmery: 48,6 mm
Dátum: áno
Kaliber: Strojček 5554
Spôsob zobrazenia času: ručičky a displej
Odpočet času: Odpočítavacie stopky s opakovaním
Remienok: plastový
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: indexy
Stopky: áno
Budík: nie
Svetové časy: áno

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Luxusné hodinky v dnešnej dobe neplnia už len funkciu merača času. Okrem merania času, Vašu ruku práve takýto model krásne ozdobí a dodá punc luxusu. Z našich modelov luxusných hodiniek si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.Pod pojmom luxusné hodinky si azda každý prestaví najmä švajčiarske značky ako Certina, Tissot alebo Longines.

Pohon

Hodinky osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená.

Vodotesnosť

Pri hodinkách s označením 200 M alebo 20 bar nemusíte mať obavu o výdrž voči vode. Pri hodinkách s označením 200 M sa dá povedať, že sú vhodné na profesionálne potápanie už s potápačským prístrojom. Treba však podotknúť, že nejde o bežne používané hodinky a tomu zodpovedá aj ich vyššia cena.

Puzdro

Plast vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou voči vode. Do plastových puzdier sa osádzajú po väčšine športové a outdoorové hodinky, ktoré sú vďaka plastu ľahké a vode odolné. Výhodou plastu je, že je antialergický a cenovo dostupný.

Remienok

Plastový remeň je obľúbený najmä medzi ľudmi, ktorí športujú, keďže hodinky sú veľmi ľahké a vode odolné. Výhodou remienka je jeho nízka cena, vďaka čomu je dostupný pre každého.Takýto remeň sa usádza poväčšine na športové hodinky.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

Unisex hodinky Casio GMA-B800-9AER

Hodinky Casio GMA-B800-9AER

119,00 € s DPH

na požiadanie preveríme

Pánske hodinky Casio GBD-800LU-9ER

Hodinky Casio GBD-800LU-9ER

119,00 € s DPH

na požiadanie preveríme

Tento produkt si pozrelo 7 ľudí za posledných 24 hodín