SRPJ83K1

Hodinky / Seiko / SEIKO 5 Sports

309,00 € s DPH

Dostupnosť: skladom u dodávateľa / do 5 dní

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Špičkové hodinky v rôznych dizajnových a funkčných radoch pre náročných zákazníkov. Automatický pohon, textilný remienok,vodotesné 100 M, ideálne pre muža, kruhový ciferník, rozmery: 36,4 mm, puzdro z ušľachtilej ocele, béžový ciferník, strieborná farba povrchu,kaliber: 4R36, sklíčko : hardlexové, športové hodinky, béžová farba remienka,hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek, hmotnosť : 64 g,hrúbka : 12,5 mm,šírka remienka : 18 mm.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Seiko
Kolekcia: SEIKO 5 Sports
EAN: 4954628249128
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: béžový
Farba povrchu: strieborná
Farba remienka: béžová
Určenie: pánske
Štýl: športové
Pohon: automatické
Vodotesnosť: 100 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Rozmery: 36,4 mm
Dátum: áno
Kaliber: 4R36
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Šírka hodiniek: 36,4 mm
Šírka remienka: 18 mm
Remienok: textilný
Sklíčko: hardlexové
Znaky/číslice na ciferníku: arabské
Stopky: nie
Hmotnosť: 64 g
Hrúbka: 12,5 mm

Hodnotenia (0)

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Pánske hodinky a šperky sú synonymom osobnosti muža. Hodinky sú jediný šperk, ktorý nosí azda každý muž. Sú technicky dokonalým výrobkom a vďaka svojej jemnosti a prepracovanosti sa stávajú vedľa praktického hľadiska i ozdobou.

Štýl

Takýto typ hodiniek je obľúbený najmä u ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky bývajú zväčša vyrobené z ľahkých materiálov ako napr. plast alebo kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športu. Puzdra športových hodiniek sa vyrábajú ako z ocele tak i z plastu. Remienky bývajú vyrobené z plastu a v dnešnej dobe veľmi obľúbeného kaučuku alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.

Pohon

Hodinky s označením Automatic sa vyznačujú tým že sa naťahujú pohybom ruky. U väčšiny modelov je možné hodinky doťahovať i ručne - korunkou. Najčastejšie rezervy chodu sú 38 až 46 hodín. Niektoré značky majú dlhšiu rezervu chodu a to až 80 hodín.

Vodotesnosť

Pri vodotesnosti 100 M alebo označovanej i ako 10 BAR sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete potápať avšak iba na nádych. Pri potápaní s prístrojom je vhodné si zvoliť vhodné hodinky a to s označením od 200 M.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Kaliber

Automatický pohon Počet vibrácií: 21 600 za hodinu Rezerva chodu: 41 hodín Funkcie: hodiny, minúty, sekundy, dátum, deň Počet kameňov: 24

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Remene sú vyrobené z textilu vďaka čomu sú príjemné na nosenie, nakoľko sú prievzdušné a nepotí sa pod nimi ruka. Pri každodennom nosení takýto remeň vydrží cca 2- 3 roky.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 5 ľudí za posledných 24 hodín