: : : : : : Sme tu pre Vás. Elektronické objednávky vybavujeme každý deň : : : : : :

  • Skladom
  • Zľava 10%
Dámske hodinky Citizen FE6015-56E
Krabička Citizen

FE6015-56E

Hodinky / Citizen

179,00 € s DPH

Bežná cena : 199,00 € (ušetríte 20,00 €) ZĽAVA 10%


DORUČÍME : Utorok 12.12.2023

Poštovné zadarmo

...


Zadarmo PROFESIONALNY servis

Vrátenie tovaru do 14 dni

Japonská technická vyspelosť a jednoduchý dizajn sú charakteritiské pre hodinky Citizen.Hodinky poháňané slnečnou energiou (Eco-Drive), remienok z ušľachtilej ocele, vodotesné 50 M, vhodné pre ženu, ciferník v tvare kruhu, puzdro z ušľachtilej ocele, čierny ciferník, farba povrchu: čierna,minerálne sklíčko,hodinky v módnom štýle, čierna farba remienka, hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek.

Charakteristiky

Kategória: Hodinky
Značka: Citizen
EAN: 4974374228451
Tvar ciferníka: kruh
Ciferník: čierny
Farba povrchu: čierna
Farba remienka: čierna
Určenie: dámske
Štýl: módne
Pohon: Eco-Drive
Vodotesnosť: 50 M
Puzdro: ušľachtilá oceľ
Dátum: áno
Spôsob zobrazenia času: ručičkové
Remienok: ušľachtilá oceľ
Sklíčko: minerálne
Znaky/číslice na ciferníku: rímske
Stopky: nie

Hodnotenia (1)

Zákazník Jem (Kaduna) hodnotil dňa 29.1.2022

Hi, this is Irina. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/y93jxdh9

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Rozpis charakteristík

Určenie

Dámske hodinky a šperky sú v dnešnej dobe prevažne dizajnovou záležitosťou a zdobiaci efekt je nadradený účelu hodiniek - ukazovať čas. V súčasnosti je škála dámskych hodiniek a šperkov skutočne široká, od rôznych malých decentnejších až po veľké extravagantné.

Štýl

Módny štýl hodiniek vie doladiť celkový dizajn Vášho outfitu vďaka rôznorodosti dizajnu hodiniek. Takéto hodinky sú veľmi obľúbené, nakoľko bývajú cenovo dostupné pre každého užívateľa a sú ideálne na bežné denné nosenie. Módne hodinky sú známe pod značkou ako napr. Esprit, Calvin Klein a mnoho ďalších.

Pohon

Hodinky osadené systémom Eco Drive nepotrebujú výmenu napájacieho článku. Cez číselník je svetlom dobíjaný napájací článok, ktorý dokáže poháňať hodinky. K dobíjaniu postačí malé množstvo svetla - narozdiel od solárneho. S týmto typom pohonu sa najčastejšie stretávame pri značke Citizen.

Vodotesnosť

Označenie 50 M takisto známe ako 5 bar znesie aj striekajúcu vodu napr. pri sprchovaní. Pri hodinkách s týmto označením je povolené namáčanie, avšak neodporúča sa skákanie do vody, pretože každý pláva iným štýlom a rýchlosťou.

Puzdro

Ušľachtilá oceľ patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárstve. Oceľ je pevná, má stálu striebornú farbu a je cenovo dostupná. Vo väčšine prípadov je použitá antialergická oceľ 316L, ktorá má zanedbateľný obsah niklu.Oceľ je zhruba o 30% ťažšia ako titán.

Spôsob zobrazenia času

hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek

Remienok

Najčastejšie používaný materiál v hodinárstve. Oceľ je tvrdý materiál, trvácnej striebornej farby, ktorý vyniká tým, že je anti alergický. Väčšina oceľových remienkov sa dá upraviť na obvod zápästia.

Sklíčko

Najbežnejšie používané sklo v hodinárstve, kde je hlavnou výhodou pomer CENA - KVALITA. Nie je tak pevné ako zafírové a pri náraze má tendenciu sa ohnúť, ale náraz vydržať.


Podobné produkty

Zatiaľ žiadne produkty.

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín